PreSales Consultant

On-site
  • Praha, Praha, Hlavní město, Czechia
Sales

Job description

Jsme IceWarp. Česká společnost, jejíž produkt používá více než 50 milionů uživatelů po celém světě a konkurujeme tak velkým hráčům, jako jsou Google a Microsoft. Jsme inovativní technologická firma specializující se na komunikační řešení - od e-mailu a týmové komunikace přes videokonference, synchronizaci kalendáře a kontaktů až po sdílení a společné úpravy dokumentů. Vše přístupné v jednotném prostředí, podporovaném napříč hlavními prohlížeči, stolními i mobilními platformami a běžící jak v cloudu, tak i lokálně.

Aktuálně hledáme nového kolegu, který se připojí k našemu prodejnímu týmu a bude zodpovědný za technickou část akvizice nových zákazníků.

Job requirements

Co Vás čeká:

  • Zajištění technických prezentací potencionálním zákazníkům
  • Aktivní komunikace se zákazníky ohledně technických dotazů k produktu
  • Tvorba a vypracování zákaznických nabídek, prezentací
  • Spolupráce s naším migračním týmem a IT odborníky

Bez čeho se neobejdete:

  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • Základní znalosti Win/Linux administrace
  • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka
  • Orientace v prostředí alternativních poskytovatelů ( Office365, Google Workspace)
  • Znalost pojmů jako: DNS, MDM, mailserver, tenant, ACL apod.
  • Pro-zákaznický přístup
  • Komunikativní a reprezentativní dovednosti

Co nabízíme my?

  • Šanci přicházet s novými nápady a hned je realizovat
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnost rozšířit si znalosti v mnoha zajímavých oblastech
  • Kancelář v Karlíně přímo u metra Křižíkova
  • 5 Sick days
  • Benefitní systém
  • Každodenní svačiny a 2x týdně hrazené obědy v kanceláři
  • Multisport kartu
  • Notebook, telefon

or