Infrastructure Team Lead

  • On-site, Hybrid
    • Praha, Praha, Hlavní město, Czechia
  • Infrastructure

Job description

Jsme IceWarp. Česká společnost, jejíž produkt používá více než 50 milionů uživatelů po celém světě a konkurujeme tak velkým hráčům, jako jsou Google a Microsoft. Jsme inovativní technologická firma specializující se na komunikační řešení - od e-mailu a týmové komunikace přes videokonference, synchronizaci kalendáře a kontaktů až po sdílení a společné úpravy dokumentů. Vše přístupné v jednotném prostředí, podporovaném napříč hlavními prohlížeči, stolními i mobilními platformami a běžící jak v cloudu, tak i lokálně.

Aktuálně hledáme Team Leadera, který doplní náš Infra team a pomůže nám s dohledem nad naší infrastrukturou. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu a odpovídající technické znalosti, jste právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Vedení a motivace infra týmu (cca. 5ti-členného)
  • Zajištění efektivní komunikace mezi členy týmu a ostatními odděleními
  • Správa, konfigurace a automatizace produkční infrastruktury ve veřejném (AWS) i privátním cloudu
  • Kontrola výstupu monitoringu a reakce na alerty
  • Analýza a eskalace problémů
Technologie, které používáme:
  • Bash / Python / Ansible
  • RockyLinux / FreeBSD
  • Virtualizace na RedHat KVM
  • ZFS na FreeBSD
  • ZFSoL na RHEL / CentOS
  • MySQL (MariaDB)
  • Zabbix
  • Ceph
  • Docker
  • Kubernetes
  • Git

Job requirements

Co k tomu potřebujete?

  • Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat ostatní
  • Znalost OS Linux (RHEL) na úrovni instalace, update a upgrade systému
  • AJ+ČJ na úrovni B2, jelikož většina našich klientů je ze zahraničí
  • Skriptování v Bash/shell
  • Zkušenosti s GIT (ideálně znalost GitLab)
  • Tvorba a správa Docker containerů
  • Agilní přístup: sprinty, tickety v JIRA

Co nabízíme my?

  • Příležitost přicházet s novými nápady a ihned je realizovat
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Šance rozšířit znalosti v různých zajímavých oblastech
  • Kancelář v Karlíně, přímo u stanice metra Křižíkova
  • 20 dní dovolené
  • 5 Sick days
  • Denní občerstvení a svačiny + firemní obědy dvakrát týdně
  • Multisport karta

or